Go Forgot password? Remember me
COMPANY PROFILE
IMAKERS
European Business Database

IMAKERS

iMakers

Send enquiry


Contact details


Website: http://www.imakers.cz
Phone: +420724789358


Follow us on FacebookFollow us on Twitter


Overview


Activity: Software
Description: Websites creation, mobile applications development (iOS, Android, BlackBerry, Windows Phone), IT services and consultancy.
Form of ownership:
Amount of capital:
Company Size:

Location


Country: Czech Republic
Town: Brno
ZIP/PostCode: 62400
Boulevard/Street: Absolonova 725/81
Street #: Street #
Building: Building
Entrance: Entrance
Office: Office

About


Tvorba webových stránek

Vyvíjíme zakázkové webové stránky a webové aplikace na míru. Patříte mezi ty, kteří nechtějí mít prezentaci své firmy dle volně dostupných šablon? Navrhneme vám webové stránky či mobilní aplikace, které budou originální a s nápadem. V dnešní době tvrdého konkurenčního boje záleží mnohem více na maličkostech, než kdy dříve. Pro úspěch je nutné být vidět. Potřebujete e-shop? Potřebujete aplikace pro správu zákazníků a fakturaci (CRM)? Děláte faktury v Excelu? Umíme navrhnout lepší, rychlejší a elegantnější řešení. Poradíme si i s SEO optimalizací.

 

Vývoj mobilních aplikací

Vývojem mobilních aplikací nejen pro Apple iOS (iPad, iPhone), ale i Google Android, RIM BlackBerry a Windows Phone se zabýváme již třetím rokem. Apple App Store má k červnu 2012 cca 30 miliard stažených aplikací. Vyvineme aplikaci pro iPhone, iPad, Android, BlackBerry, Windows Phone a další platformy na míru dle vašich představ s vložením našeho know how. Poradíme vám, co je dobré, co má smysl a potenciál. Máme zkušenosti a ovládáme technologie. Zajistíme celosvětovou dostupnost a distribuci vaší aplikace včetně převodů příjmů z placených aplikací. Vývoj mobilních aplikací nás baví. Bavte se s námi! Více o vývoji mobilních aplikací.

Vyvíjíme aplikace pro iPhone, iPad (tedy iOS), Android, BlackBerry a Windows Phone. Při vývoji klademe důraz na jednoduché ovládání mobilní aplikace bez zbytečných a komplikovaných funkcí a na dokonalé uspokojení potřeb zákazníka a uživatelů aplikace. Přečíst více o mobilních aplikacích pro iOS (iPad, iPhone), Android, BlackBerry, Windows Phone či mobilní prohlížeč.

 

IT služby

Zajišťujeme komplexní webhostingové služby. Vaše prezentační či správní aplikace umístíme na naše zabezpečené servery a snížíme vám náklady na webhosting (pronájem místa na serveru). Postaráme se o provoz vašeho serveru a poskytneme veškeré konzultační služby v oblasti IT. Poradíme vám s výběrem hardware a software či s jeho použitím, instalací nebo správou. Provedeme bezpečnostní audit vašich IT systémů. Poskytujeme služby pro vývoj Facebook aplikací a her na míru.

 

Kontaktujte nás

Company Products

Capturio
 • Capturio
  Description Capturio is the easiest and cheapest way to print and deliver your photos worldwide. Simply pick the photos from your device, Facebook, Instagram, edit them, add one or more recipients and then, in a very short time, brilliant prints are delivered right to your post box (in a beautiful blue envelope). Moreover, our prices start from just $0.69 per photo. With FREE shipping worldwide!


 • © Copyright IMAKERS. All rights reserved
  European Business Database

  Terms of service  |  Corporate  |  European Union   |  Hall of fame presence   |  Digital marketing  |  Eurostat  |   Sitemap
  Copyright © 2016 Prohosting Ltd.
  Follow us on FacebookFollow us on TwitterFollow us on LinkedInGoogle +Follow us on YouTube